Giriş Yap | Üye Ol
   Yetişkin
   (18 ve üstü)
   1
   Çocuk
   (2-11 yaş)
   0
   Bebek
   (2 yaş altı)
   0

   Ucuz Uçak Biletleri !

   Nereden
   Havalimanı
   Seçin
   Nereye
   Havalimanı
   Seçin
   TEK YÖN
   GİDİŞ DÖNÜŞ
   GİDİŞ TARİHİ
   DÖNÜŞ TARİHİ
   1 Yolcu, Ekonomi
   YOLCU SEÇ

   Her gün Yüzbinlerce Mutlu Müşteri

   Uçak Seferleri

   Yurtiçi Uçak Seferleri

   Yurtdışı Uçak Seferleri

   En Ucuz Uçak Seferleri Sorgulama İşlemi İçin Bilgiler


   Yurtiçi veya yurtdışına seyahat etmek istiyor ve uçak seferi mi arıyorsunuz? İstediğiniz noktaya gidebileceğiniz pek çok seferi ebileto.com üzerinden kolaylıkla listeleyebilir ve size en uygun olan seferi seçerek biletinizi alabilirsiniz.

   Uçak seferleri konumuz içerisinde ebileto.com sitemizden uçak seferleri sorgulama, online uçak bileti satın alma, online check-in, akıllı uçuş, bilet değişikliği veya iadesi gibi işlemlerinizi rahatlıkla yapmanızı sağlayacak konulara değineceğiz.

   ebileto.com Üzerinden Uçak Seferleri Nasıl Sorgulanır?

   Gideceğiniz rotasyon tek yönlü ise ebileto.com ana sayfasında bulunan kalkış yeri, varış yeri, gidilecek tarih, istenilen uçuş sınıfı ve yolcu sayısı bilgilerini doldurarak arama imgesine tıklandığında tercih edebileceğiniz farklı havayolu firmalarından farklı saatlerde uçuşlar fiyatlarıyla beraber sıralanacaktır. Eğer biletiniz gidiş-dönüş olacaksa da tek yönlü uçuşta girilen tüm bilgilere ilaveten dönüş tarihini de girerek uçuş seferlerini sorgulayabilirsiniz. Sefer sorgulama işlemlerini online sitemizden yapabileceğiniz gibi mobil uygulamamız üzerinden de hızlı bir şekilde gerçekleştirerek aradığınız uçak seferlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul Ankara uçak bileti, İstanbul İzmir uçak bileti, İstanbul Adana uçak bileti, Adana Ankara uçak bileti rota bazından en çok sorgulanan seferler arasında yer almaktadır. Kıbrıs uçak bileti ve Kiev uçak bileti ise ülke ve şehir bazında popüler sorgular arasındadır.


   ebileto.com Üzerinden Online Uçak Bileti Nasıl Satın Alınır?

   Ebileto web sitesi ve mobil uygulamasından aradığınız sefer bilgilerini girdikten ve sefer sorgulaması yaptıktan sonra sizin için en uygun olan saat ve fiyattaki uçuşu seçerek bilet işlemleri için istenilen yolcu bilgilerini girmeniz ve ödeme adımına geçmeniz gerekmektedir. Ödeme için bilgilerinizi girip işlemi tamamladıktan sonra ebileto.com tarafından hem telefonunuza hem de mail adresinize uçuş sefer bilgileri ve check-in, bagaj gibi işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanacağınız PNR kodu yollanacaktır. Bu kodla beraber bilet işlemlerinizi tamamlamanız mümkün olacaktır. Bilet bilgilerinizi aldıktan sonra PNR kodunuzla ebileto.com üzerinden Check-in işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


   Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır?

   Check-in işlemlerinizi havalimanlarında bulunan kontuarlarda uzun süreler bekleyip gerçekleştirmek yerine ebileto.com’dan aldığınız uçak seferi için size gönderilen PNR kodunu kullanarak ve kişisel bilgilerinizi girerek ebileto.com online check-in sekmesinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. ebileto.com check-in işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için yolcularına 24 saat öncesinden bilgilendirme mesajı ve maili gönderir. Mesajdaki ya da maildeki linke tıkladığınıza site sayfasına yönlendirilerek PNR kodunuzla işlemlerinizi yapabilirsiniz.


   Online Uçak Bileti Değişimi ve İptali

   Seyahat planınızın değişmesi durumunda bilet değişimi veya iptali yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumda ebileto.com üzerinden aldığınız biletlerin değişimini veya iptalini yapmak için havayolu firmasının müşteri hizmetleri ile uzun uzadıya telefon görüşmesi yapmak yerine ebileto.com üzerinden online olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden aldığınız biletler için değişim veya iptal durumu olduğunda ebileto.com uzman seyahat danışmanları talebinizi hızlıca alarak değerlendirir. ebileto.com’dan alınan tüm havayolları biletleri için uzmanlar en kısa zamanda bir teklif hazırlar. Teklif SMS ve e-posta yoluyla iletilir. Teklifin olumlu değerlendirilmesi sonucunda uçuş değiştirilir veya iptal edilir ya da farklı bir uçuş için yeni teklif talebinde bulunabilirsiniz.


   ebileto.com Üzerinden Bilet Almanın Avantajları

   • ebileto.com üyesi olarak ödeme yapacağınız kart bilgilerini ve yolcu bilgilerini bir kez kaydetmeniz halinde sonraki uçuşlarınızda tekrar tekrar bilgi girişi yapmaktan kurtulursunuz ve işlemlerinizi zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz.

   • ebileto.com’da bulunan “Koşulsuz Bilet İadesi” hizmetini alarak uçak seferinize 2 saat kalmasına kadar biletinizi site üzerinden online olarak ya da ebileto.com çağrı merkezini arayarak iptal edebilir ve bilet ücretinin %90’lık kısmını iade alabilirsiniz.

   • ebileto.com online site veya uygulama üzerinden alacağınız biletlerde Ebo puan kazanırsınız. Bu puanı biriktirerek bilet alabilir ya da biletinizin ödemesi esnasında indirim olması için kullanabilirsiniz. Ayrıca puanları kullanırken bile puan kazanmaya devam edersiniz. ebileto.com’a davet ettiğiniz her arkadaşınız üzerinden de Ebo puan kazanmaya devam edersiniz.

   • Ebileto kredi kartlarında veya banka kartlarında biriken chip-para, bonus, world puan, parafpara, maxi puan gibi puanlarını Ebo puana çevirerek uçak bileti alımlarında bu puanlardan yararlanmanızı sağlar.

   Ayrıca başlıca ebileto.com özelliklerinden uçak bileti iptali, taksitli uçak bileti, online check in işlemlerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

   ebileto.com üzerinden Avrupa’dan Asya’ya, Afrika’dan Amerika’ya tüm kıtalarda pek çok uçak seferine ulaşmanız mümkündür. Yurt içi ve yurt dışı popüler uçak seferleri aşağıdaki gibidir: Siz de yurt içi veya yurt dışı uçak seferlerinizi ebileto.com web sitemiz veya mobil uygulamamızdan tercih ederek avantajlı fiyatlarıyla ve çeşitli fırsatlarla bilet işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Güvenli alışverişin adresi olan ebileto.com’a üye olarak kayıtlı adres kolaylığından ve her uçuşta kazanacağınız Ebo puanlardan yararlanabilirsiniz.

   Popüler Şehirler

   ÜCRETSİZ ARA