Giriş Yap | Üye Ol

Gizlilik Politikası

Aşağıda, ebileto.com bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. ebileto.com olarak ilgili kuralların tarafımızca tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmekteyiz. Böylelikle aşağıda belirtilen kişisel bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak her türlü bilgiyi sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda göstermekteyiz. Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişisel bilgileri sadece ucuz uçak bileti temini ve işlemlerin gerçekleştirilmesi için tutmakta, öte yandan size en kaliteli hizmeti, en ucuz uçak bileti imkanını sunmaktayız.

ebileto.com’u kullanarak ucuz uçak bileti almak için verilen kişisel bilgilerinizin ebileto.com bağlantılı şirketler, ortaklar ve acentalar tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.

Ad, soyad, kimlik belge numarası, adres gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp, ucuz uçak bileti sağlamak için bir takım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur:

  • Rezervasyon ve satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi
  • Hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması
  • Uçak bileti işlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve bağlantı listelerinin oluşturulması, site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin yapılması
  • Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması
  • Ucuz uçak bileti sağlanması

Yukarıdaki maddelere yönelik toplanmış olan bilgiler ebileto.com tarafından güvenli bir ortamda saklanmakta ve siz değerli müşterilerimize ucuz uçak bileti sağlamak için kullanılmaktadır. Ancak bilginin toplanma nedeni ile doğrudan veya dolaylı ilgisi bulunan bir durum söz konusu olduğunda; uygulamadaki yürütmelik, kural ve düzenlemelere uygun bir şekilde, belirtilmekte olan şart ve koşullar altında uygulandığı sürece kullanılabilir.

ebileto.com olarak, ucuz uçak bileti almak için bize gönderiminde bulunduğunuz pek çok form iletme esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korumaktayız. Veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. SSL’den faydalanabilmek için tarayıcınızın SSL’i destekliyor olması ve SSL seçeneğinizin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir. ebileto.com sitesine ucuz uçak bileti almak için girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve ebileto.com‘u yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi, yaptığınız alışverişleri ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

ebileto.com içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. ebileto.com adlı web sitemiz, diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

ÜCRETSİZ ARA