Giriş Yap | Üye Ol
PROMOSYONLAR
KAMPANYALAR
SİZE ÖZEL TEMSİLCİLER
HAVALİMANI DESTEĞİ
UYGUN UÇAK BİLETLERİ İPTAL İADE VE DEĞİŞİKLİK
BAGAJ HAKKI VE CHECK-İNPROMOSYONLAR
KAMPANYALAR YURTİÇİ & YURTDIŞI UÇUŞLAR
PROMOSYON VE EKONOMİ SINIFLARI
ESNEK PAKET İLE UÇUŞUNU DEĞİŞ
Yurtiçi Havayolları Desteği

Uçak Bileti Telefon Numaraları

Türk Hava Yolları Uçak Bileti

Almış olduğunuz veya ebileto.com'dan alacağınız Türk Hava Yolları Uçak Bileti için iptal iade ve değişiklik işlemleriniz 08502550872 numaralı ücretsiz çağrı merkezimiz tarafından hızlıca yapılmaktadır.

Türk Hava Yolları'nın sunmuş olduğu EcoFly, ExtraFly, PrimeFly ve Business Esnek paketlerinden dilediğinizi alabilirsiniz.

Ebileto çağrı merkezimiz tarafından en çok satışı yapılan iç hat sınıfı EcoFly'ın özellikleri için lütfen okuyun.

Türk Hava Yolları Telefon Numarası

Türk hava yolları iletişim için 08502550872 numaralı telefon numarasını arayabilir tüm iptal iade ve değişilik işlemlerini yaptırabilirsiniz. Ayrıca ebileto çağrı merkezinde kaydınız açılacak ve sonraki işlemleriniz için kişisel bilgilerinizi vermenize gerek kalmayacaktır.

Türk Hava Yolları iletişim Numarası

Türk hava yollarından en uygun uçak bileti bularak hızlı bir şekilde bileti rezerve ediyoruz. Ucuz uçak bileti dönemsel olarak zor bulunsa dahi profesyonel mt'lerimiz tarafından tüm sistem kontrol edilerek, size uygun uçak biletlerini sağlamaktadırlar. Türk hava yolları uçak bileti ebileto'dan alınır.

Thy Uçak Bileti

Türk Hava Yollarının sağlamış olduğu tüm imkanlar ebileto tarafından sağlanmakla birlikte kişiye özel mt ataması yapılarak işlemleri daha hızlı yapılmaktadır.

Bagaj hakkı

Yetişkin yolcular için 15 kg, bebek yolcular için 10 kg bagaj hakkı bulunur.

Özel İndirimler
Öğrenci Yolcu

Sadece B, M, A, H, S, O, E, Q, T, L sınıflarında %20 öğrenci indirimi uygulanır. Kıbrıs-Ercan uçuşlarında bu sınıflar için %15 öğrenci indirimi uygulanır.

Bebek yolcu (0-2 yaş)

Ebeveyn kucağında seyahat eden bebek yolcular için direkt uçuşlarda 34 TL, aktarmalı uçuşlarda 39 TL ücret alınır. Koltukla seyahat edecek bebekler için çocuk yolcu indirimi uygulanır.

Çocuk yolcu (2-12 yaş)

Sadece B, M, A, H, S, O, E, Q, T, L sınıflarında %10 çocuk yolcu indirimi uygulanır.

Asker Yolcu

Sadece B, M, A, H, S, O, E, Q, T, L sınıflarında %15 asker indirimi uygulanır.

Engelli Yolcu

Sadece B, M, A, H, S, O, E, Q, T, L sınıflarında %20 engelli yolcu indirimi uygulanır.

Engelli refakatçisi

Sadece B, M, A, H, S, O, E, Q, T, L sınıflarında %20 engelli refakatçisi indirimi uygulanır.

Malul ya da gazi

Sadece B, M, A, H, S, O, E, Q, T, L sınıflarında %20 malul ya da gazi indirimi uygulanır.

Malul ya da gazi refakatçisi

Sadece B, M, A, H, S, O, E, Q, T, L sınıflarında %20 malul ya da gazi refakatçisi indirimi uygulanır.

Şehit yakını indirimi

Birinci dereceden şehit yakınlarına (anne, baba, eş, 25 yaş altı bekar çocuk), belgelerini ibraz etmeleri kaydıyla, Business ve Ekonomi sınıflarında (promosyonlu ücret sınıfları hariç) % 20 indirim uygulanır. İndirim B, M, A, H, S, O, E, Q, T, L sınıfları için geçerlidir. Çağrı merkezi ve acentelerde indirim uygulanmaz.

Biletleme (opsiyon) süresi

0-5 Gün Rezervasyon hakkı sunulmamaktadır. 5-10 Gün Standart koruma kapsamında 24 saat ücretli opsiyon hakkı sunulur. 10+ Gün Standart koruma kapsamında 72 saat ücretli opsiyon hakkı sunulur. Amerika kalkışlı ve varışlı uçuşlarda uçuşa 7 gün kalana kadar 24 saat ücretsiz opsiyon hakkı sunulur.

Tarih ve güzergâh değişikliği

İç hat ve Kıbrıs-Ercan uçuşlarında değişiklik için değiştirme işlem ücreti tahsil edilmez. Bu değişiklikten kaynaklanan baz ücreti farkı varsa ayrıca tahsil edilir. Orijinal baz ücret seviyesinden daha düşük bir baz ücret seviyesine değişiklik yapılırsa baz ücret farkı yolcuya iade edilmez. Uçuştan sonra bilet değişikliği yapılamaz. İç hat biletlerinde güzergâhlar dış hat güzergâhlarıyla değiştirilemez, sadece iç hat güzergâhlarıyla değiştirilebilir. Türk Hava Yolları ve AnadoluJet seferlerini birlikte içeren aktarmalı uçuşlarda Türk Hava Yolları’nın değişiklik kuralları geçerlidir. Uçuş başlayana kadar Business Class için kabin yükseltme (upgrade) yapılabilir. Economy ücretiyle Business ücreti arasındaki fark vergi ve harçlar dâhil olmak üzere yolcudan alınır. Bu değişiklik için herhangi bir kesinti yapılmaz. *Lefkoşa Ercan ve Hopa uçuşlarını da içeren bu uygulamaya codeshare (ortak) uçuşlar ve promosyon sınıfları dâhil değildir.

İptal ve iade

Biletleme servis ücreti hiçbir durumda iade edilemez.

Uçuşa 1 saatten az zaman kala iptal ve iade yapılamaz.

Uçuşa 1-12 saat kala iptal ve iade yapılamaz.

Uçuşa 12 saat ya da daha uzun süre kala bilet üzerinde yapılan iptal ve iade işlemlerinde 150 TL kesinti yapılır, biletleme servis ücreti hariç kalan tutar iade edilir. Q/T/L/V/P/W/U sınıflarında iadeye izin verilmez. Kıbrıs-Ercan uçuşarında, uçuşa 12 saat ya da daha uzun süre kala bilet üzerinde yapılan iptal ve iade işlemlerinde 180 TL kesinti yapılır, biletleme servis ücreti hariç kalan tutar iade edilir. L/V/P/W/U sınıflarında iadeye izin verilmez.

Uçuş hakkının kullanılmadığı durumlarda uçuştan sonra bilet iadesi yapılamaz. Sadece alan vergisi iade edilir.

Türk Hava Yolları ve AnadoluJet seferlerini birlikte içeren aktarmalı uçuşlarda Türk Hava Yolları’nın iptal ve iade kuralları geçerlidir.

Uçuş hakkının kullanılmaması

İptal ve iade işlemleri yapılamaz, sadece alan vergisi iade edilir. İadeye biletleme servis ücreti ve akaryakıt harcı dâhil değildir.

AnadoluJet Uçak Bileti

Almış olduğunuz veya ebileto.com'dan alacağınız AnadoluJet Uçak Bileti için iptal iade ve değişiklik işlemleriniz 08502550872 numaralı ücretsiz çağrı merkezimiz tarafından hızlıca yapılmaktadır.

AnadoluJet'in sunmuş olduğu AnadoluJet Standart, AnadoluJet EkstraJet, AnadoluJet KonforJet paketlerinden dilediğinizi alabilirsiniz.

Ebileto çağrı merkezimiz tarafından en çok satışı yapılan iç hat sınıfı AnadoluJet Standart'ın özellikleri için lütfen okuyun.

AnadoluJet Telefon Numarası

Anadolu Jet iletişim için 08502550872 numaralı telefon numarasını arayabilir tüm iptal iade ve değişilik işlemlerini yaptırabilirsiniz. Ayrıca ebileto çağrı merkezinde kaydınız açılacak ve sonraki işlemleriniz için kişisel bilgilerinizi vermenize gerek kalmayacaktır.

AnadoluJet iletişim Numarası

AnadoluJet'ten en uygun uçak bileti bularak hızlı bir şekilde bileti rezerve ediyoruz. En ucuz uçak bileti dönemsel olarak zor bulunsa dahi profesyonel mt'lerimiz tarafından tüm sistem kontrol edilerek, size uygun uçak biletlerini sağlamaktadırlar. Anadolujet uçak bileti ebileto'dan alınır.

Anadolu Jet Uçak Bileti

AnadoluJet'in sağlamış olduğu tüm imkanlar ebileto tarafından sağlanmakla birlikte kişiye özel mt ataması yapılarak işlemleri daha hızlı yapılmaktadır.

Bagaj hakkı
Tüm Sınıflarda Geçerlidir

Standart pakette yetişkin yolcular için yurt içi ve KKTC uçuşları uçuşlarında 15 kg, bebek yolcular için 10 kg serbest bagaj hakkı bulunur. Kabin bagaj hakkınız 8 kg’a kadar ek bir parça olarak kullandırılacaktır. Yalnızca kişisel ve değerli eşyalarınızı (üst limiti 40x30x15 cm ve 4 kg'ı geçmemelidir) yanınıza almanıza izin verilecektir.

Özel İndirimler

İndirimli bilet satın alan yolcularımızın indirim sebebine ilişkin belgelerini ibraz etmeleri gerekmektedir. F/U/W/P/V sınıflarında özel indirimler geçerli değildir. L/T/Q/E/O/S/H/A/M/B sınıflarında uygulanan özel indirimler tabloda açıklanmıştır.

Öğrenci Yolcu

Öğrenci (13 yaşından gün almış, 25 yaşından gün almamış) yolculara vergiler hariç koltuk ücreti üzerinden %10 indirim uygulanır. Lefkoşa uçuşları için öğrenci yaş aralığı 13-25'dir. Öğrenci yolcu tipi AnadoluJet'in kendi web sitesi ve mobil uygulaması dışındaki diğer satış kanallarından alınacak biletlerde geçerlidir. İndirimli bilet satın alan yolcularımızın indirim sebebine ilişkin belgelerini ibraz etmeleri gerekmektedir. Öğrenci yolcularımız biletleme öncesinde Miles&Smiles üyesi olması gerekmektedir.

Bebek yolcu (0-2 yaş)

0-2 yaş aralığında, koltuk işgal etmeyen bebeklere sabit ücret 34 TL uygulanır. Aktarmalı seferlerde 39 TL’dir.

Çocuk yolcu (2-12 yaş)

Çocuk (2. yaşını bitirmiş 12. yaşını bitirmemiş) yolculara vergiler hariç koltuk ücreti üzerinden tüm sınıflarda %10 indirim uygulanır.

Asker Gazi

Sadece AnadoluJet Lefkoşa (ERCAN) seferlerinde er-erbaş olan asker yolcuların kendisine vergiler hariç koltuk ücreti üzerinden %10 indirim uygulanır. Asker indirimi anadolujet.com ve AnadoluJet mobil uygulamasının dışındaki satış kanallarında geçerlidir. Gazi ve gazi refakatçisi yolcularımıza vergiler hariç koltuk ücreti üzerinden %20 indirim uygulanmaktadır. Refakatçi indirimi 'refakatçi ile seyahat etmelidir' ibaresi bulunan doktor raporunun ibraz edilmesi halinde sağlanmaktadır. AnadoluJet online satışlarda indirim uygulanmaz.

Aile İndirimi

En az 3 en fazla 9 kişiden oluşan aynı soy isme sahip yolculara %10 indirim uygulanmaktadır. Rezervasyonda iki yetişkin bir bebek olması durumunda aile indirimi geçerli değildir. İndirim tüm AnadoluJet satış kanallarında geçerlidir. Türk Hava Yolları web sitesi ve mobil uygulamasından satın alınacak biletlerde geçerli değildir.

Engelli İndirimi

%40 ve üzeri oranda engelli olan yolcularımıza, tüm iç hat biletlerde %20 indirim sağlanmaktadır. Yolcularımızın bu indirimden faydalanmaları için %40 ve üzeri oranda engelli olduğunu gösteren bir belgeyi (T.C. Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı’ndan alınmış engelli kimlik kartı, sağlık kurulu raporu veya ''Özürlü'' ibaresi bulunan nüfus cüzdanı) ibraz etmeleri gerekmektedir. Ayrıca 'refakatçi ile seyahat etmelidir' ibaresi bulunan doktor raporunun ibraz edilmesi halinde, engelli yolcu ile aynı seferde seyahat edecek bir refakatçiye de %20 indirim sağlanmaktadır. Online satışlarda engelli indirimi uygulanmaz.

Biletleme Süresi

Opsiyon Süresi

0-5 Gün Rezervasyon hakkı sunulmamaktadır.
5-10 Gün Standart koruma kapsamında 24 saat ücretli opsiyon hakkı sunulur. İç hat uçuşları için rezervasyon ücreti 20 TRY, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet uçuşları için rezervasyon ücreti 6 USD/EUR tutarındadır.
10 Günden ilerisi için Standart koruma kapsamında 72 saat ücretli opsiyon hakkı sunulur. İç hat uçuşları için rezervasyon ücreti 20 TRY, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet uçuşları için rezervasyon ücreti 6 USD/EUR tutarındadır.

Tarih ve güzergâh değişikliği
  • İç hat ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uçuşlarında değişiklik için ücret tahsil edilmez. Bu değişiklikten kaynaklanan ücret farkı varsa alınır/iade edilmez.

  • Uçuştan sonra bilet değişikliği yapılamaz.

  • İç hat biletlerinde güzergahlar dış hat güzergahlarıyla değişemez, sadece iç hat güzergahlarıyla değiştirilebilir.

  • Türk Hava Yolları ve AnadoluJet seferlerini birlikte içeren aktarmalı uçuşlarda Türk Hava Yolları’nın kuralları geçerlidir.

İptal ve iade
  • 0 - 12 saat arasında iptal/iadeye izin verilmez. İptal ve iade işlemlerinde sadece tahsil edilmiş olan havalimanı vergileri iade edilir. (Biletleme servis ücreti ve akaryakıt harcı vergi iadesi kapsamında değerlendirilmez.)

  • 12 saatten fazla süre varsa 100 TL cezalı işlem yapılır. F, U, V, W, P sınıflarında iptal iade yapılamamaktadır.

  • Kuzey Kıbrıs (Ercan) uçuşlarında 12 saatten fazla süre varsa; B/M/A/H/S sınıflarında 200 TL, O/E/Q/T/L sınıflarında 100 TL cezalı işlem yapılır.

Uçuş Hakkının Kullanılmaması

Birden fazla (gidiş-dönüş, aktarmalı veya çoklu) uçuş bulunan biletlerde uçuşların sıralı kullanımı gerekmektedir. Uçuşlardan herhangi birine katılmamanız halinde çağrı merkezimizi arayarak bilgi verilmemesi durumunda kalan uçuşların tamamı (dönüş parkurları dahil) otomatik olarak iptal edilecektir. Uçuşa gelinmemesi halinde iptal ve iade işlemlerinde sadece tahsil edilmiş olan havalimanı vergileri iade edilir. (Biletleme servis ücreti ve akaryakıt harcı vergi iadesi kapsamında değerlendirilmeyecektir.) Aksi takdirde iptal edilen seferlerde, kendi uçuşlarında yer olmaması durumunda, 24 saat içinde yer müsaitliği olan ilk uçuşta gerçekleştirebilmek için satış ofislerine başvurulması gerekmektedir.

Pegasus Uçak Bileti

Almış olduğunuz veya ebileto.com'dan alacağınız Pegasus Uçak Bileti için iptal iade ve değişiklik işlemleriniz 08502550872 numaralı ücretsiz çağrı merkezimiz tarafından hızlıca yapılmaktadır.

Pegasus'un sunmuş olduğu Süper Eko, Eko, Avantaj, Comfort Flex paketlerinden dilediğinizi alabilirsiniz.

Ebileto çağrı merkezimiz tarafından en çok satışı yapılan iç hat sınıfı Süper Eko'nun özellikleri için lütfen okuyun.

Pegasus Telefon Numarası

Pegasus iletişim için 08502550872 numaralı telefon numarasını arayabilir tüm iptal iade ve değişilik işlemlerini yaptırabilirsiniz. Ayrıca ebileto çağrı merkezinde kaydınız açılacak ve sonraki işlemleriniz için kişisel bilgilerinizi vermenize gerek kalmayacaktır.

Pegasus iletişim Numarası

Pegasus'dan en uygun uçak bileti bularak hızlı bir şekilde bileti rezerve ediyoruz. Ekonomik uçak bileti dönemsel olarak zor bulunsa dahi profesyonel mt'lerimiz tarafından tüm sistem kontrol edilerek, size uygun uçak biletlerini sağlamaktadırlar. Pegasus uçak bileti ebileto'dan alınır.

Flypgs Uçak Bileti

Pegasus'un sağlamış olduğu tüm imkanlar ebileto tarafından sağlanmakla birlikte kişiye özel mt ataması yapılarak işlemleri daha hızlı yapılmaktadır.

Ebileto Yurtiçi Bilet Satış Hattı

Ebileto.com'un profesyonel onlarca çağrı merkezi müşteri temsilcisi ile yurtdışında da yüzbinlerce bilet satışı, iptali ve iadesi yapılmaktadır. Yurtdışında müşterilerimizin en çok uçtuğu şehir ve ülkeler; almanya, paris, moskova, kiev, münih, berlin, frankfurt, üsküp, stuttgart, köln, batum, özbekistan, bişkek, aşkabat, rostov, cenevre, harkiv, boryspil, vnukovo, lviv, ukrayna, rusya, azerbaycan, amsterdam, hannover, bakü, bükreş, gence, taşkent, türkmenistan, tiflis, grozni, brüksel, marsilya, rotterdam, düsseldorf, leipzig, priştine, odessa, montreal, gürcistan, zaporijya, semerkand, stockholm, varşova, Kırgızistan, nahçivan, orly'dir. Yurtdışı uçak bileti almak ebileto'da çok kolay. Yurtdışı için özel eğitim alan müşteri temsilcilerimizden her bilgiyi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti için arka tarafta birçok algoritma içerisinde çalışan özel yazılımlarımız sayesinde minumun bekleme süresi ve hızlı işlem yapma hacmine sahibiz. Değişen ve devamlı ilerleyen teknolojiye uyum sağlamak her zaman hedefimiz olmakla birlikte, günümüzün tüm imkanlarını dijital olarak kullanmaktayız.

Ebileto Yurtdışı Telefon Numarası

Ucuz uçak biletine, çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz ile kısa bir görüşme yaparak ulaşmanız mümkün. Size en uygun gelen uçak biletini talep etmeniz durumunda biletiniz hemen oluşturulur, telefon ve mail adresinize bilet bilgileriniz gönderilir. Yapmanız gereken tek şey uçuş saatinizden önce havalimanında olmak ve sadece kimliğininizi ilgili uçuşun yapılacağı havayolu deskine vermeniz. Ucuz uçak biletine ulaşmak bu kadar basit.

Sizin yerinize uçak biletini biz oluşturacağız. Biletinizi oluştururken karşılaşacağınız hataları sıfıra indirgemek ve size zamandan tasarruf ettirmek öncelikli amacımızdır. Bir sonraki uçuşunuz için oluşturacağımız uçak biletleriniz daha da hızlı olacak çünkü artık sistemimize kayıt oldunuz! Uçak bileti almak sizin için keyiften ibaret olacak.

Burası "EBİLETO NOKTA COM" diyen herkesin ortak noktasıdır.

Uçmayan kalmasın!
Şimdiden İyi Uçuşlar Dileriz.

Van Uçak Bileti
Ağrı Uçak Bileti
ÜCRETSİZ ARA